«Щира усмішка літа». «Наш край» організував свято для дітей в Кривоозерському районі

«Здорова дитина – щаслива дитина». Під таким гаслом пройшло свято в пришкільному таборі Гойдаївської загальноосвітньої школи Кривоозерського району.

Сімнадцять дітей початкової школи весело та з користю провели час. Вікторини, ігри, конкурси, підготовлені представниками «Нашого краю», розважили дітей і допомогли провести час з користю.

«Дитинство швидко минає. І хочеться, щоб наші діти, коли виростуть, згадували такі щасливі миті. Ми ставили на меті показати сучасним школярам альтернативу – як можна провести час без гаджетів та інтернету. Навчили іграм, які для нас в дитинстві були звичними, а діти про них дізналися сьогодні вперше», — розповів голова Кривоозерської районної організації партії «Наш край» Павло Бузінський.

Призи і солодощі від нашекраївців стали приємним доповненням до розважального літнього свята.

Нагадаємо, що напередодні Міжнародного Дня захисту дітей Миколаївська обласна організація політичної партії «Наш край» у рамках власного проекту «Наша турбота кожній дитині» ініціювала і провела заходи у містах і районах Миколаївської області. Турботою та увагою було охоплено понад 2000 дітей.

 

Теги: , ,