Депутат Миколаївської міської ради від «Нашого краю» Сергій Карцев вказав міському голові на проблему з рекламою наркотиків

Депутати рекомендували міському голові Олександру Сєнкевичу знайти механізм, завдяки якому можна буде виявити джерела і припинити розповсюдження реклами наркотиків.

Про це йшлося під час засідання постійної депутатської комісії з питань економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів і соціально-економічного розвитку.

Проблему, яка в нашому місті набирає масштабних обертів, озвучив депутат міськради від «Нашого краю» Сергій Карцев, який впевнений, що така ситуація є неприпустимою.

«У місті набирає обертів реклама наркотиків. Сьогодні ці друковані листівки виявлені на дверях під’їздів. Ця ситуація несе неприпустимий характер. Я вважаю, необхідно дати доручення або рекомендацію меру міста терміново виявити і припинити», — сказав Сергій Миколайович.

Всі члени комісії погодилися зі своїм колегою. Передбачається, що мер разом з правоохоронними органами та департаментом ЖКГ знайде варіанти вирішення проблеми. Пропозиція Сергія Карцева була поставлена на голосування і підтримана всіма одноголосно.

Теги: , ,