«Наш край» вітає медичних працівників з професійним святом

Сьогодні професійне свято відзначають працівники медичної галузі. Більшість з них проведуть його на робочих місцях. Миколаївська обласна організація партії «Наш край» вітає Вас зі святом!

Ми пишаємося, що в команді «Нашого краю» крокують начальник Обласного клінічного госпіталю ветеранів війни Володимир Поточняк та головний лікар КЗ ЦПМСД №4 Миколаївської міської ради Сергій Мотуз, завідувач Лоцкінської дільничної лікарні Баштанського району Олександр Кіона та численна когорта людей у білих халатах по всій області. У вашій особі вітаємо всіх медичних працівників Миколаївщини.

Бажаємо у вашій непростій праці досягти висот професіоналізму і визнання. Ваша праця відповідальна і важлива, адже у своєму житті кожна людина звертається до вас, як до гуру, в надії на життя. Ви перші зустрічаєте нас в цьому житті і знаєте про нас іноді більше, ніж ми самі про себе. Кожному з вас, будь то медсестра, терапевт або хірург, доводиться бути ще й психологом.

В день медичного працівника хочеться побажати всім представникам цієї професії самим мати відмінне здоров’я. Нехай, незважаючи на довгі безсонні ночі, проведені в операційних або просто на чергуванні в лікарнях, незважаючи на велике навантаження і катастрофічну нестачу часу, вам ніколи не знадобиться допомога лікаря.

Живіть щасливо, адже від вашого настрою залежить настрій тих, хто до вас приходить за допомогою. Любові вам, оптимізму і великих перспектив!

З повагою, обласна організація партії «Наш край».

Теги: ,