Юрій Кормишкін привітав жителів Миколаївщини з Днем Святої Трійці

16 червня 2019 року християни східного обряду відзначають одне з найважливіших релігійних свят – День Святої Трійці (Свята П’ятидесятниця, Зелені свята). З цієї нагоди до мешканців Миколаївщини звернувся голова обласної організації партії «Наш край», депутат обласної ради Юрій Кормишкін.

«Сьогодні у світле свято Святої Трійці хочу побажати усім нехай Отець, Син і Святий Дух оберігають вашу родину, ваших дітей, ваших близьких серцю людей.

Нехай Господь Бог дарує вам благословення! Кожен день наповнює ваш дім щастям, достатком та благополуччям! А небесні Янголи завжди будуть за спиною, щоб охороняти вас від лиха.

Не забувайте дякувати Богу за все, що у вас є! Бажаю сил і розуміння на вашому життєвому шляху. Наповнюйте свої серця коханням, думки добром, а душу спокоєм!» — привітав Юрій Кормишкін.

 

З історії свята.

Згідно з давньою легендою, це свято було встановлене апостолами Христа. Так вони закріпили в пам’яті всіх віруючих подію, що відбулася на п’ятий день після воскресіння Спасителя. Вважається, що саме тоді з небес спустився Святий Дух, а на місці, куди він ступив, побудували першу християнську церкву.

Святий дух подарував апостолом, які вже п’ятдесят днів поспіль молилися в Сіонській світлиці, здатність зцілювати і лікувати людей. Більш того, вони заговорили на всіх мовах світу, а після відправилися в різні сторони, щоб проповідувати про силу Господа і смерті Спасителя за гріхи всього людства.

У 381 році Трійця була офіційно встановлена ​​як одне з найголовніших свят християн. Це сталося під час Другого Вселенського собору, який пройшов в Константинополі. Саме тоді затвердили догмат про рівність і едіносущія всіх Божих осіб.

Слов’яни стали святкувати Трійцю значно пізніше – через 300 років, після хрещення Русі.