«Наш край» підтримав жителів Снігурівщини в будівництві мосту через р. Інгулець

18.06.2019

Фракція «Наш край» в Миколаївській обласній раді підтримує жителів громад Снігурівського району в питанні будівництва мосту через річку Інгулець, щоб тим самим забезпечити безпечні та комфортні умови проживання жителів Василівської, Павлівської та Тамаринської сільських рад.

Експлуатаційний термін цього понтонного мосту вже давно закінчився, йому близько сорока років і він технічно застарів. Коли починаються жнива і починають йти великовантажні автомобілі, вони рази три-чотири за сезон топлять понтон, внаслідок чого місцеві жителі змушені добиратися до райцентру через Херсонську область. «Крюк» складає близько 150 кілометрів.

Депутати від «Нашого краю» вже не перший рік виступають з ініціативою якнайскоріше вирішити багаторічну проблему Снігурівського району – понтони та наплавні мости через річку Інгулець на автодорогах місцевого значення О-15-19-01 (Снігурівка — Тамарине — Безіменне) та Е-15-19-09 (Снігурівка – Антонівка -Новотимофіївка).

«Ще у 2017 році нашими депутатами було ініційовано обговорення та розробка пропозиції від обласної ради щодо проекту хоча б на один понтонний міст в Снігурівському районі. Рішення було прийнято та наголошено, що в 2018 році фінансування таких об’єктів здійснюватиметься з обласного бюджету і понтонні мости перейдуть у комунальну власність області. Вже підійшов до середини 2019 рік, але тільки зараз, хоч і вперше за 20 років, було розроблено проект Василівського мосту. Тягнути з вирішенням цього питання далі неможна. Мова йде про 15 сіл, які знаходяться на околиці Снігурівського району. При затоплені мостів вони залишаються відрізаними від райцентру. Люди не можуть дістатись ні до об’єктів соціальної служби, ні отримати якісні медичні послуги», — наголосив голова політичної партії “Наш край” в Миколаївській області Юрій Кормишкін.

«Майже кожного року спільними зусиллями місцевого райавтодору та підприємствами, які входять до групи компаній “ПАЕК”, ми змушені ремонтувати снігурівські понтоні мости. З року в рік для цього задіяні великі як фінансові, так і людські ресурси, а сам процес спричиняє дискомфорт снігурівчанам. Існує єдиний шлях – замість понтонних побудувати капітальні металеві конструкції та забути про цю проблему”, — вважає депутат облради Олена Донченко.

Фракція «Наш край» в Миколаївській обласній раді вимагає більш глобально підійти до вирішення проблем аварійності мостів, що знаходяться в Миколаївській області, адже мова йде про безпеку наших людей. Депутати впевнені, що тільки на умовах співфінансування з різних джерел та консолідації зусиль навколо цього питання як депутатів Верховної Ради України від Миколаївщини, так і депутатів місцевих рівнів, можна оперативно вирішити ці болючі для громади проблеми.

В тому числі в партії відзначають, що вирішити проблему можливо було б, залучивши інфраструктурну субвенцію в уже Снігурівську міську об’єднану територіальну громаду. Для цього новообраний голова та депутати ради повинні розробити проекти та направити для фінансування з державного бюджету. Тож, обираючи голову ради та депутатський корпус, потрібно зважати на досвід та уміння роботи з бюджетними коштами та залучення інвестицій з додаткових джерел.

«Голоси та підтримка представників партії «Наш край» у жителів громади є», — відзначили в «Нашому краї».

 

 

Теги: , , ,