Аби руки і охота – буде зроблена робота

В Маложенівці тривають роботи по підготовці території для встановлення дитячого майданчика.

Маложенівська сільська рада при сприянні голови обласної організації партії «Наш край» Юрія Кормишкіна, отримає фінансування з обласного бюджету на реалізацію мікро-проектів по встановленню дитячого та спортивного майданчиків.

«Отримавши таку радісну звістку, ми не змогли просто сидіти та чекати. Виділені кошти підуть на оснащення, а от територію під майбутні майданчики ми вирішили підготувати самі. Колектив однодумців, бажання і трішечки фантазії – і маємо ще один дивовижний куточок для наших дітей та молоді», – розповіла Наталя Кулябко.

До ініціативи долучилися всі небайдужі по вулиці Розкидного. Розчищали майданчик, робили оригінальні скульптури з підручних матеріалів, висаджували квіти. За словами кандидата в депутати новоствореної Калинівської ОТГ Наталі Кулябко, результат перевершив очікування.

«Ідеї відразу підхоплювались і втілювались. Наші односельці довели, що не просто чекають змін, а спроможні змінювати його самі. Таким майданчиком не можуть похвалитися деякі мікрорайони у містах, а ми будемо мати таку красу для наших діток. І це покращить життя діткам і матусям», – розповіла Наталя Кулябко.

Наталя Віталіївна Кулябко – молода, але досить вибаглива і як депутат діючої сільської ради, і як керівник. Наталя Віталіївна – завідуюча дошкільним навчальним закладом «Малятко». На кожній сесії, де було питання про розподіл коштів, завжди подаються клопотання від депутата Кулябко. Переймається  проблемами обох садків – Маложенівського і Кам’янського, бо вважає, що проблеми садків однакові, і дітей чужих не буває. Завершення встановлення огорожі в дитсадку, придбання меблів, іграшок, посуду, килимів, господарських товарів, встановлення гарячої води на кухні садка, ремонту даху, поповнення ігрового майданчика, виготовлення басейну для питної води, ремонт каналізації – це результат небайдужості Наталії Віталіївни та вміння відстоювати інтереси закладів освіти та освітян. За її вимогою прийнято рішення сесії про надбавку до окладу педпрацівникам обох садочків.

«Будуть руки і охота, буде зроблена робота – так говорила мені колись бабуся. І це стало моїм життєвим девізом. Вірю, що зміни навколо залежать лише від нас самих. Приклад тому – дружна робота громади над облаштуванням території для майбутнього майданчика», – переконана Наталя Кулябко.

До кінця місяця дітлахи вже зможуть випробувати новий майданчик – обладнання буде встановлено. І літо для малечі в Маложенівці стане ще яскравішим.

Теги: , ,