«Наш край» разом з активістами у Снігурівці організував благоустрій пляжу

 

Літо – пора відпочинку. У спекотну погоду жителі міст та селищ віддають перевагу відпочинку біля водойм. Благо, водойм на Миколаївщині вистачає. А от місць, облаштованих для відпочинку, не так багато. Узбережжя річки Інгулець у Снігурівці – не виняток. В місцях, де можна купатися, захаращене бур’янами та сміттям. Представники Снігурівської районної організації партії «Наш край» вирішили взяти облаштування зони для відпочинку у свої руки.

«Хочеш чистий пляж в своєму місті? Обдзвонюєш таких самих небайдужих друзів, берете лопати, рукавички, пакети для сміття і вперед», — поділився секретами благоустрою голова Снігурівської РПО «Наш край», депутат Миколаївської обласної ради Андрій Закусілов.

Протягом дня всі бажаючі розчищали узбережжя від сміття, чагарників. На берегову зону було завезено і розкидано 18 тон піску.

«Окрема подяка голові Снігурівської райдержадміністрації Інні Бойко, яка забезпечила піском для благоустрою. Вона миттєво підтримала нашу ініціативу», — розповів Андрій Закусілов.

Роботи ще продовжаться. Буде викошена трава навколо, встановлено контейнери для сміття. Головне підтримувати чистоту та бути небайдужим до благоустрою та розвитку рідного краю.

 

 

 

 

 

 

Теги: , , ,