«І ми це зробили!» При підтримці «Нашого краю» у Єланецькому районі облаштовано дитячий майданчик

В селі Кам’янка Єланецького району закінчено благоустрій території та встановлено обладнання нового дитячого майданчику. Втілення мрій дітей віддаленого району області стало можливим завдяки реалізації мікропроекту, підтриманого головою обласної організації партії «Наш край», депутатом обласної ради Юрієм Кормишкіним.

Отримавши звістку про фінансування проекту, жителі Кам’янки вирішили прискорити процес — власноруч підготували територію (зробили огорожу,  лавки поставили, все пофарбували) та встановили обладнання.

«Які молодці — мешканці Кам’янки! Вже який вечір поспіль близько сорока жителів цілими сім’ями, навіть пенсіонери, учні середніх та старших класів  та вихованці садочка збираються, включають музику, разом дружно працюють. Всім робота знайшлася по силі та по віку. Ідеї з’являлись у процесі, миттєво підхоплювалися. Сварок не було, бо це робилося для себе. Всі бажають зробити своє маленьке село привабливим, цікавим для дітей та молоді», — розповіла голова Маложенівської сільської ради Тетяна Козуб.

Як результат — майданчик з тренажерами та дитячим ігровим приладдям красується в селі. Діти з нетерпінням чекають, коли можна буде випробувати нові гойдалки та тренажери. Урочисте відкриття майданчику заплановане на 25 червня під час святкування Дня народження села.

Теги: , , ,