В Маложенівці при підтримці «Нашого краю» відкрито ігровий та спортивний майданчики

Пісні, розваги, подарунки, дитячий сміх – саме так запам’ятається цей день жителям Маложенівки. Для мальовничого села на Єланеччині це —  визначна подія. Сьогодні тут відбулося урочисте відкриття двох сучасних майданчиків – ігрового та спортивного.

«Ще у минулому році ми подали на конкурс до обласної адміністрації два проекти. Дякуємо голові обласної організації партії «Наш край» Юрію Кормишкіну за підтримку і супровід цих проектів. Ми виграли фінансування на реалізацію своїх задумок. І тепер маємо два майданчики, якими не кожен райцентр може похвалитися. Я дякую нашим людям, які активно долучилися до благоустрою територій. Нам не завадила ні спека, ні втома після роботи. Ми захотіли — ми зробили», – розповіла Маложенівський сільський голова Тетяна Козуб.

Привітав дітлахів та дорослих кандидат на голову новоствореної Калинівської ОТГ, до складу якої увійшла і Маложенівська сільська рада, Володимир Булах.

«Я сам родом із Маложенівки. З Тетяною Михайлівною ми завжди співпрацюємо в питаннях благоустрою наших сіл. Наше бажання єдине – щоб громада розвивалась, а наші діти залишалися на рідній землі. Майданчики – не єдині проекти, які подавалися Маложенівською сільрадою. На черзі проект заміни вікон у школі в Маложенівці, проект ремонту вулиць Першого травня та Центральної у Кам’янці та соціальна тренажерна зала. Наше єдине спільне бажання, щоб після виборів 30 червня ці всі проекти втілилися в життя. І втілювати ми їх будемо єдиною громадою», — привітав присутніх кандидат на посаду голови Калинівської ОТГ Володимир Булах.

Приємною звісткою для жителів стала новина, що за ініціативи Юрія Кормишкіна громада матиме новий шкільний автобус вартістю два мільйони. А той, що здійснює перевезення школярів зараз, стане рейсовим і буде курсувати між селами громади та районним центром.

«Ми довели вже, що разом ми можемо все. І партія «Наш край» має потужну команду з 14 кандидатів у нову Калинівську сільську раду, яка готова й надалі працювати для своєї громади. Кожен з них долучився до створення таких чудових майданчиків. Також на цих виборах ми представили кандидата на голову від «Нашого краю» Володимира Булаха, який достойний очолити нашу дружну, ініціативну, потужну команду», — звернулась до присутніх голова Єланецької районної організації партії «Наш край» Людмила Присяжнюк.

Від імені голови обласної організації партії «Наш край» Юрія Кормишкіна Людмила Олександрівна вручила кандидату в депутати Наталі Кулябко, на окрузі якої розташовано ігровий майданчик, кошти на придбання м’ячів для розваг дітей. Саме її ініціатива та організаторські здібності посприяли тому, що за три дні на місці захаращеної території з’явився яскравий ігровий майданчик.

Відкриття перетворилося в справжнє свято. Під композиції у виконанні працівників Єланецького районного будинку культури маложенівці раділи, танцювали та підспівували. А малечу не можливо було відірвати від розваг на новенькому майданчику. Вони тішилися та ласували морозивом, яке отримав кожен присутній.

Маложенівка довела, що готова до змін. «Наш край» завжди підтримує ініціативу громад. І сподівається, що після 30 червня, отримавши нові можливості, потужна команда від «Нашого краю» на чолі з головою Володимиром Булахом поведуть громаду до нових досягнень і змін.