Туристичне спорядження від «Нашого краю» отримали юні туристи Миколаївського району

Сьогодні до Миколаївської обласної організації партії «Наш край» завітали гості. Голова Миколаївської районної організації партії Андрій Добровольський запросив учасників туристичного гуртка Ковалівського закладу освіти.

Анна Пащенко та Лейла Варкуа два роки тому обрали для себе заняття в гуртку, яке стало їх найбільшим захопленням. У туристичному гуртку вихованці знайомляться з історією туризму, пішохідним туризмом, його особливостями та специфікою, правилами проведення туристсько-краєзнавчих походів, безпекою під час їх проведення. Згодом приступають до вивчення базової підготовки з пішохідного туризму: основ топографії та орієнтування на місцевості, методик проведення походів, туристичне спорядження. На практичних заняттях діти вчаться користуватися туристичним обладнанням, отримують навички пішохідного туризму.

«Наші вихованці кожного літа ходять у походи, займаються пішохідним і спортивним туризмом. Діти брали участь у всіх обласних змаганнях. Заняття туризмом цікаве та корисне. Але вартість спорядження для туристичних походів по кишені не кожній родині. Тому ми звернулися до районної організації вашої партії з проханням про допомогу»,- розповіла вчитель Ковалівського освітнього закладу Ольга Пащенко.

Юні гості із захватом ділилися враженнями від занять та подорожей з головою виконкому Миколаївської обласної організації партії «Наш край» Ольгою Остапчук. А наостанок зустрічі отримали омріяні подарунки – рюкзаки для туристичних походів від депутата обласної ради по Миколаївському району Тахіра Садрідінова та плед для походів від обласної організації.

«Хочу сказати, що і районна, і обласна організація на чолі з Юрієм Кормишкіним завжди підтримують ініціативу розвитку дитячого та юнацького спорту. Ви займаєтесь корисною справою, вивчаючи туристичні стежки рідного краю. Хочеться вам побажати приємних вражень від ваших походів», — привітала дітей Ольга Остапчук.

29 червня юні туристи відправляться з новими рюкзаками у Карпати підкорювати Говерлу.

Теги: , ,