До Дня села в подарунок — дитячий майданчик від «Нашого краю»

Невеличке село Кам’янка, яке розташоване на чудовому березі річки Гнилий Єланець, святкувало свій 228 день народження. Воно відноситься до Маложенівської сільської ради, яка зараз приєдналися до Калинівської ОТГ Єланецького району і перебуває в очікуванні перших виборів.

Гості, весела музика, подарунки – День народження села пройшов в найкращих традиціях.

«Найголовніший подарунок — тренажерний спортивно-ігровий майданчик, придбаний сільською радою за кошти, отримані з обласного бюджету. Це стало можливим завдяки перемозі у конкурсі мікропроектів при підтримці обласної організації партії «Наш край» та її очільника Юрія Кормишкіна особисто. Кандидати від «Нашого краю», у нову сільську раду, вже довели, що вони —  злагоджена команда, яка вміє працювати задля реалізації поставлених завдань», — розповіла голова Маложенівської сільської ради Тетяна Козуб.

Завітав на свято кандидат на посаду Калинівської ОТГ від «Нашого краю» Володимир Булах.

«Ми прикладемо всі зусилля для того, щоб продовжити роботу над покращенням життя села. Ми всі знаємо один одного, і з такими дружніми людьми наша громада буде тільки процвітати», — звернувся до присутніх Володимир Булах.

Святковий настрій від концерту районного будинку культури, атракціони та конкурси для малят, співи за спільним для всіх жителів столом – свято іменин Кам’янки вдалося.

«Велике спасибі Олені Бугай за смакоту на святі та Юрію Кормишкіну за майданчик та постійну турботу про наших жителів. Сподіваємось, що завдяки їм наше село буде жити. Вдячна за чудовий майданчик всім, хто приймав участь у його придбанні та встановленні», — подякувала від імені односельців  Анжела Дерега — багатодітна мати прийомної родини.

Нагадаємо, що 30 червня в Калинівській ОТГ відбудуться перші вибори депутатів ради. Від «Нашого краю» у виборчих перегонах беруть участь 14 кандидатів у депутати та кандидат на посаду голови Володимир Булах. «Наш край» закликає не залишатися байдужими до свого майбутнього та прийти на виборчі дільниці для волевиявлення.

Теги: , , ,