«Наш край» серед лідерів найбільш активних партій – дослідження

Політична партія «Наш край» увійшла в першу сімку найбільш активних партій останнього політичного циклу. Про це повідомляє інформагенство «УНІАН», опираючись на результати дослідження «Рейтингу ефективності та активності політичних партій України», які оприлюднив Міжнародний центр перспективних досліджень.
В першу сімку увійшло тільки дві непарламентські партії  — «Наш край» та «УКРОП».

Усього для обрахунку рейтингу було проаналізовано інформацію про 352 зареєстровані в Україні партії. За словами авторів рейтингу, для дослідження аналізували політичний цикл 2014-2019 років і використовували для обрахунку індекс електоральної, інформаційної та програмно-проблемної активності, а також – індекс електоральної ефективності.

 «Рейтинг політичних партій покликаний оцінити  активність й ефективність партій. Мова йде про оцінку саме політичних партій, а не їх окремих представників у випадках, коли вони виступають у полі публічної політики без прив’язки до партії», – підсумовують експерти.

За словами експертів, рейтинг передбачає чотири тематичні індекси, кожен з яких відображає окрему функцію партій і може аналізуватися незалежно один від одного: 1) Індекс електоральної активності ; 2) Індекс електоральної ефективності; 3) Індекс інформаційної активності; 4) Індекс програмно-проблемної активності.

Лідером у активності серед партій є “Батьківщина”, яка отримала за підрахунками експертів 350 балів. За ними – партія Петра Порошенка “Солідарність”, у якої 349 балів.  Також у першій сімці партії Опозиційний блок, Радикальна партія Олега Ляшка, УКРОП, Самопоміч та “Наш край”. Відтак поміж лідерів лише дві непарламентські партії.

https://www.unian.ua/elections/10598451-sered-lideriv-nayaktivnishih-partiy-dvi-neparlamentski-politsili-nash-kray-ta-ukrop-doslidzhennya.html?fbclid=IwAR0swxdNrx5ryTQKIFa9ZR0v7nElQvNy53PtU9oJn1n8DJe6F1I2o2QzLIU

Теги: , ,