Кормишкін закликав Москаленко доповісти про стан процесу передачі управління комунальним майном облраді

Депутат Миколаївської облради Юрій Кормишкін направив запит до голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко з вимогою доповісти депутатам про стан передачі управління комунальним майном облраді. На останній сесії обласної ради, в травні цього року, депутати сьомого скликання скасували рішення про делегування ОДА повноважень по управлінню комунальним майном. Проте, на якій стадії знаходиться процес передачі повноважень з управління майном комунальної власності, наразі не відомо.

«16 травня рішенням сесії було фактично припинено управління комунальним майном обласною адміністрацією. Ця функція після проведення певних процедур мала перейти до депутатського корпусу. Мають бути внесені зміни до структури виконавчого апарату, структурні підрозділи облдержадміністрації отримали розпорядження щодо підготовки та передачі справ підприємств, установ, організацій, які засновані на спільній власності громад. Рішення вступило в силу першого липня, справи мали передати до першого серпня», — повідомив Кормишкін.

Голова фракції  партії «Наш край» наголосив, що через затягування процесу передачі, можуть виникнути ускладнення у роботі підприємств, установ та організацій, справи яких передаються. Процес неможна залишати на самоплив, тому і депутатам, і керівникам підприємств, на яких впливають зміни, і громаді потрібно знати про стан справ у передачі та створення структурного підрозділу в раді.

«Ми довго чекали рішення про передачу повноважень управління комунальним майном обласній раді. Тепер рішення прийнято, але стан вироблення механізмів передачі невідомий. Чи створюється структурний підрозділ, скільки потрібно коштів на його утримання? Хотілось би почути відповіді на ці питання», — акцентував депутат.

Юрій Кормишкін наголосив, що всі вищезазначені питання мають бути заслухані на комісіях та відповіді на них озвучені на найближчій сесії. Нагадаємо, що 16 травня рішенням депутатського корпусу облради сьомого скликання було підтримано пропозицію фракції «Наш край» та скасовано рішення 2000 року №16 «Про управління майном спільної власності територіальних громад Миколаївської області», яким було надане право управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області Миколаївській обласній державній адміністрац

Теги: , ,