Більше місяця влада новоствореної ОТГ у Снігурівці не переглядає тарифи на воду попри заключення Держпродспоживслужби, — «Наш край»

              У липні за результатами перевірки Держпродспоживслужби з питання обґрунтованості тарифів на воду, встановлених виконкомом Снігурівської міської ради для КП «Снігурівський комунальник», підвищення тарифів визнано незаконним. За результатами перевірки у відношенні підприємства застосовано адміністративно-господарські санкції в розмірі майже 64 тисячі гривень.

«Відсутність інвестиційної програми, включення в калькуляцію заробітної платні працівників підприємства, які займаються вивезенням побутових відходів та різні тарифи для приватного та комунального секторів – це ті порушення, на які вказала перевірка. Влада новоствореної ОТГ мала можливість виконати припис за результатами перевірки і вже скасувати необґрунтований тариф. Але не робить цього вже більше місяця. Старий-новий міський голова Леонід Голобля не поспішає робити кроків у бік поліпшення життя городян. Отже, будемо домагатися цього в судовому порядку», — заявляють у «Нашому краї».

Нагадаємо, що 7 червня 2019 року в Миколаївському окружному адміністративному суді зареєстровано позовну заяву  про визнання  неправомірним рішення виконкому Снігурівської міської ради, прийнятого за ініціативою КП «Снігурівський комунальник» щодо підвищення вартості тарифу на водопостачання та водовідведення до 46 гривень. Відповідачем виступає виконавчий комітет Снігурівської міської ради Миколаївської області.

Наразі судовий процес триває. Сторона відповідача під час останнього засідання подала клопотання про надання часу для вивчення матеріалів справи. У зв’язку з цим, засідання суду перенесено на 19 вересня 2019 року.

Теги: , ,