Жителі Снігурівської ОТГ пропонують направити 10 млн грн субвенції на ремонт доріг, — «Наш край»

Жителі Снігурівської об’єднаної територіальної громади виступають за використання 10 млн. грн. державної субвенції на ремонт дорожнього покриття вулиць міста Снігурівка: Янтарна, Набережна, Снігурівська, Іди Лауди, Шевченка, Веселкова, Горького, провулка Новий. Про це свідчать результати голосування, ініційованого «Нашим краем». За дану пропозицію уже проголосувало 66% респондентів, що взяли участь в опитуванні.

10 липня 2019 року Уряд ухвалив рішення про спрямування 1,4 млрд. гривень на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, яким передбачено виділення коштів у сумі 10 млн. гривень на розвиток Снігурівської ОТГ.

«Наш край» запропонував жителям Снігурівської ОТГ висловити свої побажання з приводу розподілу цих коштів за допомогою онлайн-голосування. У Google-формі респондентам запропоновано декілька варіантів, а також є можливість запропонувати свій варіант відповіді.

Уже тиждень триває голосування, побажання жителів громади розподілились наступним чином.

Зі значним відсотком лідирує пропозиція про ремонт дорожнього покриття вулиць міста Снугурівка: Янтарна, Набережна, Снігурівська, Іди Лауди, Шевченка, Веселкова, Горького, провулка Новий  — 66 %.

За придбання автобусів для забезпечення сполучення сіл, що увійшли до ОТГ, зі Снігурівкою, проголосувало на сьогодні 17, 3%.

9,1 % набрала пропозиція по завершенню газифікації п’яти багатоповерхових будинків мікрорайону «Сім вітрів» міста Снігурівка.

Все більше жителів вказують власний варіант відповіді – якісне дорожнє сполучення з Херсоном, відстань до якого для жителів громади менше, ніж до Миколаєва – таких вже 4%.

Продовжують снігурівчани активно надавати інші свої пропозиції. Серед них:

– закінчення газифікації по вул. Мічуріна та Зоряна м. Снігурівка;

  • ремонт та сучасне обладнання для їдалень та спортивних залів шкіл Снігурівської ОТГ;
  • ремонт водогону в селі Афанасіївка;
  • ремонт дорожнього покриття при в’їзді в місто;
  • реконструкція під житловий будинок для молодих лікарів приміщення старої аптеки;
  • реконструкція стадіону;
  • ремонт дахів багатоповерхівок.

Голосування триває. Нам важливо знати вашу думку. Щоб заповнити Google-форму, перейдіть за посиланням.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScA352UqZWhabsudV1zKznLbFLX23zJmfmlOcc6Xd0ivajtuA/viewform?usp=sf_link

 

 

 

Теги: