Жителі Снігурівської ОТГ надають перевагу ремонту доріг – оновлені результати голосування від «Нашого краю»

Більшість жителів Снігурівської ОТГ наполягають на тому, що 10 млн грн  державної субвенції потрібно використати на ремонт дорожнього покриття вулиць міста Снігурівка. Про це свідчать результати голосування, ініційованого «Нашим краєм». За дану пропозицію проголосувало 62% респондентів, що взяли участь в опитуванні.

10 липня 2019 року Уряд ухвалив рішення про спрямування 1,4 млрд. гривень на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, яким передбачено виділення коштів у сумі 10 млн. гривень на розвиток Снігурівської ОТГ.

На засіданні Уряду 14 серпня Кабінет Міністрів України доручив Міністерству фінансів та Міністерству регіонального розвитку, будівництва й ЖКГ забезпечити, починаючи з серпня поточного року, фінансування програм і проектів розвитку регіонів, особливо малих міст і громад, що здійснюються за рахунок, у тому числі, коштів Державного фонду регіонального розвитку. Це закріплено у протокольному дорученні Уряду. Графік фінансування повинен забезпечити можливість своєчасного проведення тендерів та завершення розпочатих проектів.

Депутатами Снігурівської міської ради від «Нашого краю» Олександром Жигалко, Олександром Кожановим, Іриною Заприкут, Наталією Явтушенко, Іваном Габаканом, Юрієм Мацютою, Вадимом Громаковим надані звернення до міського голови Леоніда Голоблі з пропозиціями щодо використання цих коштів на вирішення проблем у громаді. Питання пропонується розглянути на засіданні тимчасової робочої групи з числа депутатів та включити в порядок денний найближчого засідання виконкому та сесії міської ради Снігурівської ОТГ. Також обласна організація партії запропонувала жителям Снігурівки взяти участь у онлайн-голосуванні, яке триває вже два тижня.

Більшість членів громади погоджуються з пропозиціями депутатів, викладеними у зверненнях.

Зі значним відсотком лідирує пропозиція про ремонт дорожнього покриття вулиць міста Снігурівка: Янтарна, Набережна, Снігурівська, Іди Лауди, Шевченка, Веселкова, Горького, провулка Новий  — 62,2 %. 

За придбання автобусів для забезпечення сполучення сіл, що увійшли до ОТГ, зі Снігурівкою, проголосувало на сьогодні 18, 9 %.

8,2 % набрала пропозиція по завершенню газифікації п’яти багатоповерхових будинків мікрорайону «Сім вітрів» міста Снігурівка.

Турбує жителів якість дорожнього сполучення з Херсоном, відстань до якого для жителів громади менше, ніж до Миколаєва. Такий власний варіант відповіді вказали 7 %.

Власні варіанти відповідей снігурівчан викривають все більше проблем, вирішення яких вони очікують.

– закінчення газифікації по вул. Мічуріна та Зоряна м. Снігурівка;

  • ремонт та сучасне обладнання для їдалень та спортивних залів шкіл Снігурівської ОТГ;
  • ремонт водогону в селах Афанасіївка та Павлівка;
  • ремонт дорожнього покриття при в’їзді в місто;
  • ремонт дорожнього покриття пр. Горького та вул. Лугова;
  • реконструкція під житловий будинок для молодих лікарів приміщення старої аптеки;
  • реконструкція стадіону;
  • ремонт дахів багатоповерхівок;
  • ремонт даху філії опорного навчального закладу у с. Юріївка.

Голосування триває. Нам важливо знати вашу думку. Щоб заповнити Google-форму, перейдіть за посиланням.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScA352UqZWhabsudV1zKznLbFLX23zJmfmlOcc6Xd0ivajtuA/viewform?usp=sf_link

У «Нашому краї» наголошують, якщо найближчим часом не будуть визначені напрямки спрямування державної субвенції, розподіленої на розвиток Снігурівської громади, не розпочнеться розробка проектно-кошторисної документації, то з урахуванням проведення тендерних процедур, може не вистачити часу на освоєння субвенції, і 10 млн грн повернуться в державний бюджет.

 

 

 

Теги: , ,