«Прапор України – прапор миру», -«Наш край» приєднався до Всесвітньої акції

Миколаївська обласна організація партії «Наш край» приєдналася до всесвітньої акції «Прапор України – прапор миру»

Команда Миколаївської обласної організації політичної партії «Наш край» на чолі з Юрієм Кормишкіним вітає жителей Миколаївщини з Днем Державного прапора України.

Це свято – данина поваги символу держави. Під ним відбувалися важливі історичні події українського державотворення, боротьба за свободу країни, акції протесту та непокори. 
Прапор – уособлення нашої єдності, честі та гідності. Під ним ми будуємо та захищаємо нашу країну. Саме синьо-жовтий стяг є постійним натхненником перемог на Сході нашої держави, під ним досягаємо суспільних, мистецьких і спортивних звершень.
Бажаємо жителям Миколаївщини, щоб небо над головою було завжди ясним, а урожай — щедрим і багатим. Нехай наш прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у справах розбудови держави!
До Дня Державного Прапора України 23 серпня Миколаївська обласна організація приєдналася до всесвітньої акції «Прапор України – прапор миру». Зробіть фото з державним прапором, розмістіть на своїй сторінці у Фейсбуці з відповідним хештегом.
#ДеньПрапораУкраїни #MyFlagMyPride

Теги: ,