«В недалекому майбутньому саме на їхні плечі ляже відповідальність за розвиток нашого краю», — Юрій Кормишкін привітав школярів з початком навчального року

Голова обласної організації партії «Наш край», депутат обласної ради Юрій Кормишкін привітав всіх школярів Миколаївщини, їх батьків та вчителів з новим навчальним роком.

«Я вітаю всіх батьків, вчителів та дітей з початком нового навчального року! Мабуть, не треба вкотре казати про важливість освіти та знань в сучасному світі. Я думаю, ви всі й так це розумієте. Тому бажаю, щоб і цей навчальний рік приніс нашим дітям ще більше знать, досягнень та перемог! Адже вже в недалекому майбутньому саме на їхні плечі ляже відповідальність за розвиток нашого краю та держави в цілому. Тож нехай їх дитяча цікавість, за допомогою нашого дорослого досвіду та піклування, з кожним днем переростає в жагу до знань! Зі святом!» — привітав Юрій Кормишкін.

Приєдналася до привітань і депутат обласної ради від «Нашого краю» Олена Донченко. Вона поділилася своїми спогадами про шкільне життя.

«Я до сих пір пам’ятаю ті переживання, які відчувала на урочистій лінійці, а після заходила в клас і була готова пізнавати щось нове! Це відчуття кожному з нас дуже важливо не втратити та зберігати наснагу до нових знань!» — поділилась Олена Донченко.

Нагадаємо, що керівник обласної організації партії «Наш край» у Миколаївській області Юрій Кормишкін визначив одним з пріоритетів своєї роботи та роботи партії на 2019 рік – підтримку і реалізацію проектів у сферах освіти і охорони здоров’я. Відповідне рішення було прийняте на всіх рівнях, починаючи з організацій партії, представлених в ОТГ, закінчуючи містами обласного підпорядкування.

 

Теги: , , ,