При підтримці «Нашого краю» навчальні заклади області отримали сертифікати на технічне обладнання шкільних кабінетів

Сьогодні під час урочистостей навчальним закладам Єланецького, Снігурівського, Березнегуватського районів та м. Миколаєва було вручено сертифікати на технічне обладнання шкіл.

«2019 рік Миколаївська обласна організація партії «Наш край» визначила для себе одним з пріоритетів роботи – підтримку і реалізацію проектів у сферах освіти і охорони здоров’я. І попіклувалися про те, щоб у новому навчальному році вісім навчальних закладів отримали сучасне обладнання, яке покращить умови навчання наших дітей. Особливу увагу ми приділили школам в сільській місцевості. На мою думку, сільська школа не має відставати в питаннях технічного оснащення від шкіл обласного центру», — розповів депутат обласної ради Юрій Кормишкін.

Після надходження коштів, чотири школи Снігурівського району, Калинівська школа ОТГ Єланецького району, дві школи Березнігуватського району та Миколаївський муніципальний колегіум поповнять своє оснащення сучасними лінгафонним, комп’ютерним, хіміко-біологічним кабінетами та інтерактивним комплексом. Освітяни щиро дякують за таку увагу і підтримку.

«Депутати обласної ради, департамент освіти до 1 вересня презентували Миколаївському муніципальному колегіуму лабораторію, робототехніку. Тому я щиро дякую, в першу чергу, Юрію Анатолійовичу Кормишкіну як депутату обласної ради, голові фракції. Сертифікат ми отримали, а кабінет ми отримаємо найближчим часом», — подякував Сергій Сичко.

Нагадаємо, що керівник обласної організації партії «Наш край» у Миколаївській області Юрій Кормишкін визначив одним з пріоритетів своєї роботи та роботи партії на 2019 рік – підтримку і реалізацію проектів у сферах освіти і охорони здоров’я. Відповідне рішення було прийняте на всіх рівнях, починаючи з організацій партії, представлених в ОТГ, закінчуючи містами обласного підпорядкування.

 

 

 

Теги: , , ,