Школи новоствореної Калинівської ОТГ Єланецького району отримали подарунки від «Нашого краю» та депутатів обласної ради

Пелетні котли, лінгафонний кабінет та шкільний автобус – такими новинками поповниться матеріально-технічна база шкіл Калинівської ОТГ в новому навчальному році. Про це стало відомо сьогодні під час урочистостей з нагоди  свята знань в Калинівській, Маложенівській та Олександрівській школах Калинівської ОТГ Єланецького району.

Новий навчальний рік освітні заклади Олександрівки, Калинівки та Маложенівки вперше зустріли у складі новоствореної громади. Всього в трьох закладах навчається 211 учнів: в Калинівській ЗОШ – 73, Маложенівській – 71, Олександрівській – 67.

«В цьому році три школи Калинівської громади прийняли в свої лави 15 першокласників. В кожній школі – по п’ять. Якщо наші школи поповнюються дітьми, то це означає, що ми маємо майбутнє. У складі нової громади ми маємо всі шанси створити такі умови, щоб наша молодь залишилася в рідних селах після отримання освіти. Бажаємо діткам легкого навчання, батькам -терпіння, а вчителям – наснаги», — привітав громаду голова Калинівської ОТГ від «Нашого краю» Володимир Булах.

Всі першачки отримали подарункові набори з канцелярією від сільського голови. В Калинівській школі їх урочисто вручив Володимир Булах, у Маложенівській – в.о. старости Тетяна Козуб, в Олександрівській – депутат сільської ради від «Нашого краю», секретар ради Оксана Кульбачинська.

«Ми вітаємо учнів наших шкіл з початком нового навчального року. І хочемо, щоб у ваших школах було затишно і тепло. В минулому році депутатом обласної ради, головою «Нашого краю» в області було встановлено пелетні котли та модернізовано систему опалення в дошкільних навчальних закладах громади. В цьому навчальному році такі самі котли в подарунок отримують Олександрівська та Калинівська школи. До опалювального сезону вони будуть встановлені та запущені. «Наш край» на чолі з Юрієм Анатолійовичем завжди піклується про безпеку та комфорт дітей», — розповіла голова Єланецької районної організації партії «Наш край» Людмила Присяжнюк.

Окрім того, Калинівській ЗОШ було передано сертифікат на обладнання лінгафонного кабінету. Кошти на його придбання виділено Миколаївською обласною радою за ініціативи депутатів від «Нашого краю». За кошти з обласного бюджету також придбано новий шкільний автобус для Маложенівської школи, який минулого тижня вже прибув у село.

«Ми дуже чекали на цей новий автобус. Він здійснюватиме підвіз 28 школярів з Кам’янки в Маложенівку. А старий автобус також ще послужить громаді – він курсуватиме між селами та районним центром. Так що, всі наші жителі вдячні депутатам обласної ради за новий транспорт», — розповіла в.о. старости Тетяна Козуб.

Нагадаємо, що керівник обласної організації партії «Наш край» у Миколаївській області Юрій Кормишкін визначив одним з пріоритетів своєї роботи та роботи партії на 2019 рік – підтримку і реалізацію проектів у сферах освіти і охорони здоров’я. Відповідне рішення було прийняте на всіх рівнях, починаючи з організацій партії, представлених в ОТГ, закінчуючи містами обласного підпорядкування.

 

 

 

Теги: , , , , , , , , ,