При підтримці «Нашого краю» в Христофорівській школі Баштанського району облаштовано сучасний кабінет інформатики

В Христофорівській школі Баштанського району повністю оновлено обладнання кабінету інформатики. Даний проект реалізовано завдяки ініціативі Баштанської районної партійної організації та кураторству Юрія Кормишкіна, в межах реалізації основного напрямку роботи обласної організації партії «Наш край» на 2019 рік – підтримка освітніх закладів Миколаївщини.

Христофорівка Баштанського району  — село, розташоване на мальовничих схилах Інгулу з оригінальною історією, традиціями та  талановитими людьми. Це – аркасівська земля. Микола Аркас жив і господарював в Христофорівці до 1909 року. Саме на фундаменті його маєтку, зруйнованого під час Другої світової війни, у 1955 році побудована місцева школа, розрахована на 420 учнів. Зараз в закладі навчається трохи менше 100 дітей, 12 з них підвозяться автобусом з сусідньої Мар’янівки.

«Христофорівська школа не уступає в оснащенні та якості наданих знань школам обласного центру. Директор Олександр Мазуренко – самовіддана людина. Завдяки йому шкільна освіта на селі не тільки не занепадає, але й розвивається. Тому, коли постало питання про реалізацію проекту по оснащенню предметних кабінетів шкіл області, районна організація партії «Наш край» запропонувала саме Христофорівку», — розповів голова районної організації політичної партії «Наш край»  Петро Жигалкін.

При підтримці голови партії Юрія Кормишкіна цей проект реалізовано і сьогодні в школі вже обладнано сучасний кабінет інформатики.

«Ми дуже вдячні за підтримку і надану можливість покращити технічне забезпечення нашої школи. Зараз більшість переконана, що сільська школа не має перспектив, тому що не надає якісну освіту. У нас в школі 15 вчителів, жодного нефахівця. Два вчителі – спеціалісти, двоє – першої категорії, всі інші- мають вищу категорію, вчителі-методисти. Серед наших випускників – кандидати наук, викладачі університетів, видатні спортсмени, успішні фахівці-програмісти. Саме це – показник ефективності освіти в нашому закладі. Ваша допомога надає нам наснаги та надію на те, що наш заклад освіти буде і надалі розвиватися», — подякував Олександр Мазуренко.

Зауважимо, що в Христофорівській школі, завдяки ініціативі Олександра Мазуренка і участі в проекті від Всеукраїнського Фонду соціальних інвестицій, замінено 116 вікон. Як депутат міської ради Баштанської ОТГ від «Нашого краю», Олександр Мазуренко, при підтримці однопартійців, залучає кошти для покращення технічного обладнання закладу – майже всі кабінети оснащенні мультимедійними комплексами.

Нагадаємо, що керівник обласної організації партії «Наш край» у Миколаївській області Юрій Кормишкін визначив одним з пріоритетів своєї роботи та роботи партії на 2019 рік – підтримку і реалізацію проектів у сферах освіти і охорони здоров’я. Відповідне рішення було прийняте на всіх рівнях, починаючи з організацій партії, представлених в ОТГ, закінчуючи містами обласного підпорядкування.

Теги: , , , , , ,