Скасування рішення виконавчого комітету Снігурівської міської ради про встановлення тарифів на воду підтримали лише депутати від «Нашого краю»

Під час сесії Снігурівської міської ради, яка відбулася 12 грудня,  ініціативною групою мешканців міста було запропоновано внести до порядку денного питання «Про скасування рішення виконавчого комітету від 04 грудня 2019 року № 142 “Про встановлення КП “Снігурівський комунальник” тарифів на послуги по централізованому водопостачанню та водовідведенню”.

Після довгих суперечок та натиску з боку жителів, присутніх на сесії, питання було внесено до порядку денного та поставлено на голосування.

«Якщо ви проголосуєте за відміну тарифу, ви залишите місто без водопостачання», — звернувся до присутніх Снігурівський міський голова Леонід Голобля.

Після цього до колег звернулась депутат міської ради Ірина Заприкут.

«Я прошу не маніпулювати фактами. Якщо ми проголосуємо за відміну цього тарифу, сядемо за стіл перемовин і прозоро призначимо тариф, ми, перш за все, станемо на захист наших виборців. В мене особисто виникає питання, як комунальне підприємство, маючи два роки тому збитки 200 тис гривен, за два роки діяльності збільшило тарифи, отримало з бюджету міста тільки в цьому році 2 млн 800 тис гривен — і в підсумку має на рахунку мінус два мільйони? Якщо ви нам і виборцям це поясните, проведете прозорий аудит підприємства, обґрунтуєте тариф, то тільки тоді ми можемо говорити про правомірність ціни на воду у нашому місті», — підтримала ініціаторів винесення питання Ірина Заприкут.

При поіменному голосуванні за відмінну рішення виконкому, яким вартість води та водовідведення збільшується до 60 грн за куб, повним складом проголосували депутати фракції «Наш край». Підтримали скасування рішення також депутати Віталій Золотий та Геннадій Шиян.

Ініціативною групою при підтримці «Нашого краю» будуть спрямовані звернення до прокуратури Миколаївської області та Державної аудиторської служби з вимогами проведення перевірки господарської діяльності КП «Снігурівський комунальник» та оцінки правомірності тарифу.