«Афганці» подякували за позицію та підтримку представникам «Нашого краю» щодо некоректних висловів з боку депутатів обласної ради

Голова Миколаївської обласної спілки воїнів-інтернаціоналістів та запасу Юрій Соловей сьогодні під час позачергової сесії обласної ради подякував за позицію «Нашого краю» з приводу некоректних висловів з боку депутатів обласної ради в бік «афганців».

Представники спілки блокували трибуну перед початком сесії, висловивши обурення щодо інциденту, який стався під час засідання одної з депутатських комісій. Вони вимагали реакції від фракцій, до складу яких входять депутати Іван Чіпак та Сергій Чмирь, які дозволили в процесі обговорення одного з питань образливі вислови в бік інтернаціоналістів.

«Віддаю належне «Нашому краю» — реакція і міської, і обласної організації є. Вона нас задовольняє. Хотілось би почути вибачення від винуватих», — звернувся до присутніх Юрій Соловей.

Голова фракції «Наш край» в обласній раді Юрій Кормишкін наголосив, що Іван Чіпак вже виключений з фракції, заява з цього приводу лежить в облраді.

 

Теги: , , ,