Різдво з «Нашим краєм» у Первомайську

У Первомайському міському Будинку культури за підтримки керівника міської та районної організацій партії «Наш край» Олександра Кукурузи, депутатів міської ради від партії «Наш край»  відбулося традиційне свято «Зустрічаємо Різдво».

«Різдво – це свято родинного затишку. За українськими традиціями, Різдво завжди зустрічається весело, з піснями, розвагами. Вже не перший рік ми збираємося  у великому родинному колі та отримуємо радість від спілкування. У вирі буденності ми, дорослі, не повинні забувати, що немає нічого ціннішого за блиск щастя у дитячих очах», — розповів Олександр Кукуруза.

Участь у різдвяному святі взяло близько 100 дітей. В програмі було багато конкурсів, ігор, зустріч з казковими героями та смачні подарунки. Не залишились осторонь й присутні дорослі — веселий дух Різдва об’єднав усіх. Організатори вважають, що подарована в цей день часточка дива буде надихати учасників свята протягом усього наступного року.

Нагадаємо, що в цьому році в рамках реалізації власного проекту Миколаївської обласної організації партії «Наш край» «Зігрій теплом кожну дитину» більше 10 тис. дітей Миколаївщини отримали новорічні подарунки та щирі вітання від представників «Нашого краю».

 

 

 

Теги: , , ,