Завдяки підтримці депутата обласної ради від «Нашого краю» Андрія Закусілова вдосконалюється освітній простір Снігурівської ЗОШ

Вчительський, учнівський та батьківський колективи Снігурівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 подякували депутату обласної ради Андрію Закусілову за постійну підтримку в  створенні нового, кращого освітнього простору.

    «Особливістю Нової української школи є, поміж іншого, організація такого середовища, що сприятиме вільному розвитку дитини, як творчої особистості. Нові стандарти передбачають не лише зміни в навчально-виховному процесі, але й в поліпшенні матеріального стану закладу. Дуже важливим кроком для покращення шкільного життя є осучаснення кабінетів. Їхня модернізація – це розумне рішення, що матиме значний ефект у майбутньому: дозволить створити комфортні умови для учнів, щоб дітям було цікаво навчатись і приємно знаходитись на перервах у затишній атмосфері», — говориться у повідомленні.

Справжнім новорічним подарунком навчальному закладу стала допомога в розмірі 50 тисяч гривень з коштів на виконання депутатських повноважень.  Саме завдяки цій підтримці стала можливою реалізація мікропроекту «Навчальний простір школи: комфортно, практично, стильно». Проведено ремонтно-технічні робіти у трьох початкових класах (заміна лінолеуму, пристроїв освітлення, встановлення нової дошки).

«Для шкільної громади дуже важливо знати, що у вирішенні наших нагальних проблем ми не одинокі, що є люди, які у важку хвилину можуть підставити дружнє плече. Ми хочемо подякувати Андрію Миколайовичу за допомогу, яку він завжди надає вчасно та від щирого серця, за душевне тепло, що дарує усмішки, які сяють на обличчях дітей», — висловили подяку у зверненні.

Також саме завдяки підтримці Андрія Закусілова в школі вже успішно реалізовано декілька проектів: обладнано систему доочищення питної води, відремонтовано спортивну залу, облаштовано сучасний спортивний майданчик із штучним покриттям, поповнена база спортивного інвентаря.

«Завжди приємно відчувати, як Ви, Андрію Миколайовичу, вболіваєте за життя школи та допомагаєте у здійсненні багатьох мрій та бажань. Спасибі Вам, що ви не на словах, а справами вмієте розділити наші турботи про підростаюче покоління. Щиро дякуємо за все, що Ви зробили для нас. Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя і нових звершень!» — подякувала шкільна родина депутату.

Нагадаємо, що керівник обласної організації партії «Наш край» у Миколаївській області Юрій Кормишкін визначив одним з пріоритетів своєї роботи та роботи партії на 2019 рік – підтримку і реалізацію проектів у сферах освіти і охорони здоров’я. Відповідне рішення було прийняте на всіх рівнях, починаючи з організацій партії, представлених в ОТГ, закінчуючи містами обласного підпорядкування.

 

Теги: , ,