«Наш край» ініціює термінове скликання сесії облради для підтримки працівників заводу «Океан»

«Наш край» ініціює термінове скликання сесії Миколаївської обласної ради задля розгляду питання стосовно зупинки роботи ПАО «Миколаївський суднобудівний завод «Океан», що виникла в результаті арешту повного цілісного комплексу підприємства. Відповідне звернення направлено на розгляд голові Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко.

Дана ситуація не тільки поставила під загрозу зрив міжнародних контрактів, а разом з тим надходження в бюджет податків та зборів, але й поставила в незрозумілу ситуацію трудові відносини на підприємстві. Постала висока вірогідність виникнення проблем з виплатою заробітної плати та скорочення чисельного штату в разі тривалої «заморозки» діяльності підприємства. З огляду на те, що працівники заводу, а це більше 600 осіб, є вузькопрофільними спеціалістами, втрата робочого місця може призвести до безробіття або виїзду працівників закордон.

Тож пропонуємо на пленарному засіданні звернутися до власників підприємства з проханням не скорочувати штат та продовжувати виплати заробітної плати. Окремо підтримати звернення до президента України Володимира Зеленського, як гаранта Конституції, щоб той втрутився у вирішення даного питання та домігся розблокування роботи підприємства задля виконання всіх положень трудового законодавства.

«Наш край» закликає депутатів Миколаївської обласної ради, депутатів Верховної Ради України, обраних від Миколаївщини, об’єднатися та забезпечити підтримку «океанівцям», які не тільки не допустили повне знищення підприємства, але й добилися його відновлення та працездатності. Ми повинні підтримати людей та їхні сім’ї в праві забезпечення праці та отримання заробітної плати.