Втілення в життя мрій батьків та дітей. Депутат обласної ради від «Нашого краю» Григорій Тишлик завітав до Тімірязівської школи з подарунками

Депутат Миколаївської обласної ради від «Нашого краю» Григорій Ташлик частий і бажаний гість у Тімірязівській школі. Не перший рік він втілює мрії батьків і дітей про сучасну затишну школу.

Для дітлахів Григорій Володиморович не просто почесний гість і благодійник, він для них друг і порадник, який завжди охоче поспілкується з кожним.

«Майбутнє нашої держави залежить від сьогоднішніх школярів, яким уже через кілька років доведеться приймати важливі для країни рішення. Тому, наше завдання сьогодні попіклуватися про створення найкращих умов для надання якісної освіти. І на цьому не варто економити», — розповідає Григорій Ташлик.

Враховуючи побажання та потреби наших учнів і вчителів, висловленні під час осінньої зустрічі,  Григорій Володимирович знову надав допомогу у вирішенні проблем зміцнення матеріально – технічної бази школи.

Так, класи початкової школи отримали два набори шаф для зберігання дидактичного матеріалу. Із задоволенням вибігали молодші школярі для отримання двох ноутбуків в їх класи. А старшокласники поважно прийняли в дарунок від депутата обласної ради великий плазмовий телевізор.

На знак подяки другокласники вірші розказали, а вчителі ще раз підкреслили важливість дій Григорія Володимировича.

Не забарився й батьківський комітет. Мама другокласниці Кіри Шаповалової висловила слова щирої вдячності за надану допомогу в створенні належних умов навчання для їх дітей. А батьки дев’ятикласників подарували депутатові оберіг із побажаннями здоров’я, миру й родинного затишку.

На завершення зустрічі директор школи Ірина Квашенко — депутат Прибужанівської сільської ради від партії «Наш край» — подякувала Григорію Володимировичу за вагомий внесок у підтримці реформування галузі освіти й висловила бажання і надалі тісно співпрацювати задля добробуту жителів Прибужанівської громади

 

Теги: ,