«Особливої уваги потребують найменші жителі нашої громади». «Наш край» оновив спортивне обладнання Баштанського дошкільного закладу

Голова Баштанської районної організації політичної партії «Наш край» Петро Жигалкін завітав у гості до вихованців Баштанського дошкільного  закладу №4 «Дюймовочка». Саме в гості, просто так, без нагоди і свята. Адже турбота про найменших жителів громади не потребує особливих нагод.

Дошкільний навчальний заклад «Дюймовочка» відвідує 170 дітей віком до шести років. Петро Жигалкін мав можливість ознайомитись з умовами перебування дошкільнят, розпитати про нагальні потреби закладу.

«Хочу щиро подякувати колективу садочку за умови, які ви створили для наших юних баштанців. «Наш край» вважає створення сучасного освітнього простору важливим для розвитку і виховання дітей. І особливої уваги потребують найменші мешканці нашої громади, бо початок життя має бути наповненим позитивом і увагою з боку дорослих», — розповів голова районної організації партії «Наш край».

В оселю, де є діти, не прийнято приходити з «порожніми руками». Радісною несподіванкою для малечі та персоналу став подарунок від Петра Івановича. Це сучасний спортивний інвентар та обладнання для занять фізичною фізкультурою та спортом.

  «Подарунки – це завжди приємно. А тим більше, коли в подарованому давно є потреба. Ми мріяли оновити інвентар. Тепер з таким яскравим устаткуванням заняття наших дітей стануть ще цікавішими і веселішими. Дякую вам за проявлену увагу, турботу та співпрацю», — подякувала завідувачка дитячим садочком Альона Кравчук.

 

 

 

 

Теги: , ,