Земельна реформа має народити багатих українських аграріїв, а не дати заробити іноземцям-спекулянтам, – «Наш край»

Якщо земельна реформа буде вигідна лише іноземцям-спекулянтам, а не українському аграрію, Україна перетвориться на аграрну колонію. Про це заявив співголова партії «Наш край», народний депутат Валерій Давиденко.

За його словами, продаж землі без підтримки українського аграрія повністю знищить село.

«Старту земельної реформи має передувати довгострокова програма підтримки аграріїв. Бідний аграрій ніколи не купить землю, а отже село буде знищено та ми перетворимось на аграрну колонію. «Наш край» наполягає, що ця реформа має стати прибутковою та вигідною саме для українського аграрія, а не для іноземців-спекулянтів», – зазначив Валерій Давиденко.

Валерій Давиденко закликав владу не допустити перетворення України на аграрну колонію.

«Ми категорично проти продажу землі іноземцям: тільки Українська держава та українські громадяни повинні мати право на це», – заявив Валерій Давиденко.

Також співголова партії «Наш край» наголосив, що необхідно зробити низку кроків, щоб аграрії могли конкурувати з іноземними виробниками на українському та світовому ринках.

«До старту земельної реформи має бути проведена інвентаризація всієї української землі. Держгеокадастр має працювати бездоганно, доступно та відкрито. Право на викуп землі має отримати спочатку держава, а потім українські аграрії. І головне – власник землі має  працювати на цій землі та жити у громаді, а не за кордоном», – переконаний Валерій Давиденко.

Теги: , , ,