«Наш край» на Миколаївщині поповнює ряди міцними господарниками. До лав партії вступила директор ТОВ «Золотий колос» Надія Іванова

Депутат Миколаївської обласної ради, директор ТОВ «Золотий колос» Надія Іванова стала членом політичної партії «Наш край». Про це повідомив голова обласної організації партії Юрій Кормишкін.

«Продуктивний початок робочого дня! У жіночому полку політичної партії «Наш край» прибуло! Наша колега Іванова Надія написала заяву про вступ до партії. Я щиро радий, що наші погляди, плани і бачення подальшої роботи збігається, і що Надія Валеріївна, нарешті, прийняла для себе це зважене і грамотне рішення. Ласкаво просимо в нашу команду! Попереду багато роботи на благо жителів Миколаївщини!», – написав Юрій Кормишкін на своїй сторінці у соціальній мережі.

Надія Валеріївна ІВАНОВА (1979, м. Миколаїв) – аграрій, політик, меценат, волонтер.
Депутат обласної ради 7 скликання (2015). Закінчила юридичний факультет Одеського Національного університету ім. Мечникова (2003), Миколаївський Національний аграрний університет (2006). Кандидат економічних наук. В 2003 очолила родинний бізнес – ТОВ «Золотий Колос», яке спеціалізується на вирощуванні елітних сортів сільськогосподарських культур. Швидко вивела своє сільгосппідприємство на високий рівень. «Золотий Колос» протягом 14 років займає перше місце в області з урожайності, отримував нагороди «Вища проба-2004», перемагав у загальнонаціональному конкурсі «Кращі підприємства України», одержав диплом й грамоти регіональних,  національних і міжнародних виставок, серед яких неодноразові нагороди «Краще насіннєве підприємство України» в 2003, 2006, 2012 і 2016 роках.

Надія Іванова – відомий у Миколаєві меценат. Займається духовним, культурним, освітнім і спортивним напрямком. Засновник фестивалю дитячої творчості «Золотий Паросток». Допомагає ЗСУ з початку бойових дій на Сході України. Допомагає миколаївським волонтерам організовувати поїздки в зону ООС, надає продукти харчування, дизпаливо, підтримує фінансово.

Трудова та благодійна діяльність Надії Іванової відзначені багатьма нагородами.

 

Теги: , ,