500 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ НА ЖИТЛО ДЛЯ ПЕДАГОГІВ

Команда політичної партії «Наш край» звернулася до Снігурівської районної ради і голови райдержадміністрації з ініціативою про виділення з районного бюджету коштів на придбання житла для педагогів району.

У червні 2019 року «Наш край» виступив з пропозицією про внесення змін до районної програми розвитку освіти на 2017-2021 роки. Пропозиція була підтримана одноголосно, що тепер дає можливість здобувати службове житло вчителям, які потребують поліпшення житлових умов і стоять на обліку в органах місцевого самоврядування. Мета цих заходів – не тільки забезпечення житлом викладачів, а й створення умов в районі для залучення нових педагогічних кадрів.

На початку цього року депутати від «Нашого краю» в депутатському зверненні внесли пропозицію під час найближчої сесії в лютому, на якій буде розглядатися питання про розподіл залишку бюджету на 1 січня 2020 року, виділити 500 тисяч гривень на придбання житла для вищезгаданої категорії працівників.

«Зрозуміло, якщо суспільство не подбає про створення умов проживання працівникам бюджетної сфери, ми ніколи не подолаємо плинність кадрів. Сподіваємося, що ініціатива буде підтримана депутатами Снігурівської районної ради і головою адміністрації», — розповідає депутат Миколаївської обласної ради Андрій Закусілов.

У разі позитивного голосування депутатами районної ради, ці гроші будуть спрямовані субвенцією до бюджету Снігурівської міської ради ОТГ для придбання службового житла.

«З аналогічною пропозицією ми звертаємося до міського голови і депутатів Снігурівської ОТГ виділити рівнозначне співфінансування у розмірі 500 тисяч гривень для вирішення цієї життєвоважливої ​​проблеми. Піклуючись про педагогів, ми дбаємо про якість освіти для наших дітей і майбутнє Снігурівщини. Учитель, проводячи уроки, лікар при обстеженні і лікуванні пацієнта, так само як будь-який працівник бюджетної сфери, не повинен думати де жити і чим буде харчуватися він і його сім’я», — підкреслили в «Нашому краї».

 

 

Теги: , ,