Зарплати керівників держкомпаній мають відповідати стану економіки, а не бажанням чиновників, – «Наш край»

Зарплати керівників держкомпаній мають відповідати стану економіки та прив’язані до економічних показників реального зростання компаній. У цьому переконаний співголова партії “Наш край” Олександр Мазурчак.

За його словами, слід вгамувати зарплатні апетити у державних компаніях.

«Сьогодні розмір винагороди членів наглядових рад у більшості державних підприємств становить близько 100 тис грн на місяць. У найбільших стратегічних компаніях – «Нафтогазі» чи «Укрзалізниці» – винагорода може бути більшою. От тільки незрозуміло, чому прибуток від діяльності держкомпаній отримує не держава та їхні власники – українці, а менеджери, яких ми найняли керувати національним надбанням. Зарплатні апетити у держкомпаніях слід вгамувати”, – наголосив Олександр Мазурчак.

Співголова партії переконаний, захмарні зарплати мають бути обмежені та прив’язані до економічних показників реального зростання компаній.

«Попри невтішні результати діяльності більшості держкомпаній, це не стримує апетити їхньої верхівки. Зарплати у держкомпаніях мають відповідати стану економіки», – наголосив Олександр Мазурчак.

Те, що належить українцям, зазначив Олександр Мазурчак, не можна класти собі у кишеню.

«Потрібно зупинити банальні крадіжки національної власності, інакше держкомпанії не розвиватимуться, а їхні наглядові ради далі жируватимуть», – підсумував Олександр Мазурчак.

Нагадаємо, нещодавно виконавчий директор Офісу реформ Уряду Антон Ященко повідомив, що середній розмір винагороди членів наглядових рад у більшості державних підприємств становить близько 100 тис грн на місяць.

Теги: ,