В області має функціонувати комплексна програма по наданню допомоги мешканцям Миколаївщини у випадках стихійного лиха. З такою ініціативою виступила депутат обласної ради Надія Іванова

За минулу добу на території Миколаївщини спостерігалося погіршення погодних умов, а саме, шквальний поривчастий вітер. В наслідок негоди в різній мірі постраждали сотні домоволодінь в населених пунктах області. Серед постраждалих – люди з соціально незахищених та малозабезпечених верств населення. За ініціативи Надії Іванової фракція «Наш край» в обласній раді пропонуватиме створення комплексної програми з надання допомоги мешканцям Миколаївщини у випадках стихійного лиха.

«Сьогодні до мене, як до депутата обласної ради, вже звернулося більше пів сотні жителів області з різних районів з проханням про допомогу у ліквідації наслідків стихії. Кому зірвало покрівлю на будинках або господарських спорудах, кому паркан завалило. Більшість із тих, хто звернувся – пенсіонери, інваліди або малозабезпечені сім’ї, які залишились сам на сам з бідою і не мають статків, щоб відновити наслідки негоди. На жаль, в області не існує програми, яка б передбачала надання матеріальної допомоги населенню у таких випадках», — розповіла депутатка обласної ради, член партії «Наш край» Надія Іванова.

Як пояснила депутат, в області існує програма по матеріальній допомозі важкохворим, і , завдяки ній, люди, які не мають коштів на лікування, можуть отримати матеріальну допомогу. Подібна програма, як показала ситуація, потрібна, щоб мати змогу надати допомогу незахищеним верствам населення у випадках стихійного лиха. Підтримав колегу голова фракції «Наш край» в обласній раді, очільник партії в області Юрій Кормишкін.

«Для багатьох постраждалих від вчорашньої негоди збитки стали непосильними. Програма має передбачати механізм виплат таким громадянам. Щоб при наданні відповідної документації спеціально створена, у разі потреби, комісія приймала рішення про надання допомоги. Щоб мешканці нашої області не залишалися сам на сам з проблемою, а отримували допомогу з бюджету. Адже, бюджет наповнюють наші громадяни і вони мають законне право мати доступ до допомоги через такі програми. На її реалізацію мають бути передбачені кошти», — висловив думку Кормишкін.

Розгляд питання про створення програми по наданню допомоги мешканцям Миколаївщини у випадках стихійного лиха буде ініційовано фракцією партії «Наш край» на розгляд найближчої сесії. «Наш край» закликає також підтри- мати ініціативу і затвердити таку програму на рівні сільських, селищних, районних та міських рад області.

 

 

Теги: , , , ,