Приватизація державних лікарень та університетів — це демонстрація повної безпорадності влади, – «Наш край»

Передача «Нафтогазу», державних лікарень та університетів у приватні руки загрожує як втратою керування економікою, так і втратою гарантованих бюджетних надходжень. Про це заявив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак.

Він наголосив, що намагаючись віддати «Нафтогаз», державні лікарні та університети у приватні руки, влада демонструє повну безпорадність.

«Нездатність вміло розпоряджатися державним майном переросла у бажання віддати його у приватні руки. Але це загрожує як втратою керування економікою, так і втратою гарантованих бюджетних надходжень», – переконаний Олександр Мазурчак.

За його словами, «Наш край» вважає такі дії початком масштабної приватизації держави.

«У Мінекономіки заявили, що в планах держави передати в управління приватним інвесторам державні університети та лікарні. Розмови Коболєва про початок процесу виведення «Нафтогазу» на біржу – теж свідчить  про початок її приватизації. Також на черзі продаж понад півтисячі держпідприємств», – зазначив Олександр Мазурчак.

Він закликав владу припинити забирати українців державне майно.

«Розмови про управління приватними інвесторами державними університетами та лікарнями виглядають як спроба нажитися на освіті і здоров’ї українців», – підсумував Олександр Мазурчак.

Теги: ,