Хай завжди у вас буде привід для посмішки і в душі щодня панує весна!

Любі жінки! Щиро вітаю вас з прекрасним та ніжним святом весни. Матусі, доньки, дружини, бабусі – всі ви надихаєте нас на нові перемоги та надаєте сил для потужних звершень. Ви розділяєте разом з нами тріумф перемог, віддаєте своє тепло, підтримуєте добрим словом, і не залишаєте у хвилини розпачу та поразки. Як ніхто інший знаєте, які ми – чоловіки, насправді, і приймаєте нас такими, якими ми є. Для нас ви наче промінь сонця у важкі та похмурі дні.

Ваше завзяття до праці та сильний дух часто є поштовхом, щоб здійснювати заради вас великі справи! Сьогодні ви, на перший погляд, такі ніжні та тендітні жінки, вносите неабиякий вклад у розвиток України. Серед вас є культурні та політичні діячки, спортсменки, керівниці великих компаній, лікарки та вчительки. Всі ви до одної робите важливу справу – прославляєте нашу державу!

Від вас багато чого залежить! Але найголовніше, що в наших очах ви залишаєтесь оберегом родинного затишку! Ви продовжуєте наш рід, піклуєтесь про наших дітей та їх майбутнє! Бажаю успіхів у вашій роботі та впевненості у завтрашньому дні! Нехай у ваших родинах поселиться взаєморозуміння, повага та благополуччя. Хай кожного дня у вас буде привід для посмішки і в душі щодня панує весна! Здоров’я вам, радості, миру, надії і кохання! З 8 березня!

З повагою,

Голова Миколаївської обласної організації політичної партії «Наш край»                                                        

Юрій КОРМИШКІН

Теги: , , ,