ЗАЯВА ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ» В СНІГУРІВСЬКОМУ РАЙОНІ

У зв’язку із значною реальною загрозою розповсюдження епідемії коронавірусу COVID-19 та можливою небезпекою для здоров’я і життя мешканців Снігурівського району Снігурівська районна партійна організація звернулася із закликом до депутатів та глав органів місцевого самоврядування невідкладно скликати позачергові сесії Снігурівської районної ради та Снігурівської міської ради, для ухвалення наступних рішень:
1. Заслуховування і прийняття звітів керівництва органів охорони здоров’я Снігурівського району щодо реального стану готовності району до захисту населення від наслідків поширення коронавірусу.
2. Перерозподіл вільних залишків та коштів, які щорічно передбачені у бюджеті на виконання депутатських повноважень, на придбання необхідної кількості апаратів штучної вентиляції легенів, тест-систем для виявлення антитіл до коронавірусу, іншого необхідного медичного обладнання, дезінфінкуючих та захисних засобів та збільшення оплати праці медичних працівників, які будуть задіяні у лікуванні постраждалих від епідемії громадян.
3. Встановлення з 18 березня 2020 року і до повного закінчення режиму карантину на території України надбавки у розмірі 100% від посадового окладу всім працівникам сфери охорони здоров’я району, задіяним у профілактичних заходах, діагностуванні та лікуванні мешканців Снігурівщини, уражених коронавірусом.
4. Затвердження плану і обсягів проведення дезінфекції місць загального користування: під’їздів житлових будинків, громадських будівель та вбиральнь, закладів торгівлі і побуту тощо.
5. В зв’язку з введенням карантину надати пільгу з 18 березня по 30 квітня для фізичних осіб- підприємців по податкам та зборам, які встановлюються органами місцевого самоврядування, згідно податкового кодексу.

Теги: , ,