Депутати обласної ради від «Нашого краю» Тахір та Рустамджан Садрідінови передали Миколаївській районній лікарні чергову партію дезинфікуючих та захисних засобів

Депутати Миколаївської обласної ради від «Нашого краю» Тахір та Рустамджан Садрідінови тримають на контролі забезпечення дезінфікуючими та захисними засобами лікарняних закладів Миколаївського району. Сьогодні до районної лікарні вони передали чергову партію дезинфікуючих та захисних засобів.

Раніше, при оголошенні карантину по всій Україні,  Тахір та Рустам Садрідінови увійшли до складу робочої групи у Миколаївському районі, яка розробила план заходів по протидії пандемії. Під час зустрічей було з’ясовано потреби лікувальних закладів. Депутати обласної ради від Миколаївського району взяли під свій контроль забезпечення дезінфікуючими та захисними засобами – була заключена домовленість про пошив масок багаторазового використання та покупку дезинфікуючої рідини.

 «Ми з вдячністю допомагаємо нашим медичним працівникам, тому що розуміємо, що вони сьогодні на «передовій» боротьби з пандемією коронавірусу, і перший удар припадає саме на них. Тому хочемо, щоб медики відчували себе у безпеці. Як і обіцяли, ми забезпечимо наші лікарняні заклади вкрай необхідними засобами», — розповів Тахір Садрідінов.

Головний лікар Миколаївської Центральної районної лікарні Тетяна Хоржевська подякувала за допомогу.

«Ми цінуємо вашу підтримку і допомогу, наша співпраця триває вже не один рік. І в такий нелегкий момент ви прийшли на порятунок, як старі добрі друзі», — подякувала Тетяна Хоржевська.

Головний лікар також обговорила з депутатами проблему нестачі захисних костюмів високої якості для медичного персоналу.  Тахір та Рустамджан Садрідінови домовилися про пошив не тільки масок, а й захисного одягу, перша партія якого буде доставлена вже на наступному тижні.

«Крім цього, ми зараз складаємо списки жителів Миколаївського району, які потребують особливої уваги і допомоги, зважаючи на ріст цін на продукти харчування. Ми будемо роздавати їм продуктові набори – овочі, крупи, борошно. Таку саму допомогу з продуктовим забезпеченням пропонуємо і лікарні. Якщо вам щось потрібно крім того, що ми пропонуємо, з радістю допоможемо. Адже, повноцінне харчування – це одна з складових міцного імунітету», — розповів депутат обласної ради Рустамджан Садрідінов.

 

В понеділок перші продуктові набори будуть доставлені адресатам за списками. А крім районної лікарні, дезинфікуючі та захисні засоби отримають всі ФАПи Миколаївського району та Центр первинної медичної допомоги.

Нагадаємо, що депутати обласної ради від «Нашого краю» Тахір та Рустамджан Садрідінови спрямують по 50 000 грн з коштів, які  виділяються на виконання депутатських повноважень, для придбання медичного обладнання та засобів індивідуального захисту медичним працівникам Центральної районної лікарні Миколаївського району.

 

 

Теги: , , , , ,