«Ми повинні забезпечити підвіз всім хворим, які потребують процедури гемодіалізу», — депутат обласної ради Андрій Закусілов

 

Депутат обласної ради від партії «Наш край» Андрій Закусілов вимагає збільшити фінансування на підвіз хворих, які мають потребу у постійному проведенні процедури гемодіалізу. На цьому він акцентував увагу під час сесії обласної ради 13 квітня.

Процедура гемодіалізу для жителів Миколаївщини проводиться в двох медичних закладах — Баштанській районній лікарні та Обласній клінічній лікарні. В проекті про виділення коштів на підвіз хворих йшлося про суму 205, 5 тис. грн — на це звернув увагу Андрій Закусілов під час обговорення проекту.

«Поясніть, на який термін передбачено ці кошти, як обласна лікарня  забезпечуватиме підвіз, і на яку кількість людей це розраховано. Адже цих грошей явно мало», — поцікавився Закусілов.

Зауважимо, що вищевказана сума була запропонована головним розпорядником коштів  — обласним управлінням охорони здоров’я. Депутати в першому проекті рішення пропонували на ці цілі виділити 1 млн грн. Начальник управління Павло Георгієв повідомив, що це сума на місяць, і цього достатньо. Але Андрій Закусілов наполягав на додатковому фінансуванні.

«Я прошу додати по 50 тис. грн кожній районній лікарні на пальне, вони своїм транспортом будуть підвозити людей. В кожному районі це мінімум десять хворих. Вони будуть їх підвозити, потрібне тільки пальне. В нас вже одна людина в районі померла від того, що вчасно не була доставлена на процедуру гемодіалізу, не мала можливості приїхати», — настояв депутат.

Депутати обласної ради погодились з колегою, наголосивши, що потрібно зважати на те, що населенні пункти в умовах карантину залишились без транспортного сполучення, і самотужки хворим до центрів проведення процедури гемодіалізу не дістатися.

 

Теги: , ,