Депутат Миколаївської облради від «Нашого краю» Тахір Садрідінов продовжує надавати допомогу медичним закладам Миколаївського району

Згідно попередньо виявлених потреб первинної медицини, на прохання головного лікаря Миколаївської Центральної районної лікарні Тетяни Хоржевської, Тахір Садрідінов замовив пошив і вже передав медикам 20 комплектів багаторазових захисних ізоляційних костюмів, до кожного з яких входять сім предметів: бахіли, нарукавники, фартух, брюки, сорочка, халат та шолом. Комплекти одразу були протестовані. Медичні працівники відзначили високий рівень якості спецодягу.

«Я вкотре дякую нашим медикам за їх щоденну працю і готовність рятувати життя земляків в будь-яких умовах. Зі свого боку ми дбаємо про їх небезпеку та захист їх здоров’я. Щоб наші медики були впевнені у власній безпеці при протидії розповсюдженню пандемії», — наголосив Тахір Садрідінов.

Нагадаємо, що депутати обласної ради від «Нашого краю» Тахір та Рустамджан Садрідінови взяли на себе зобов’язання щотижнево поставляти в медичні заклади Миколаївського району захисні маски та дезінфікуючі засоби.

Теги: , ,