«Наш край»: Держава має допомогти молочній галузі, щоб не допустити катастрофи

Щоб не допустити катастрофи молочної галузі, держава має закупати молоко у населення та переробляти його на сухе. Про це заявив співголова партії «Наш край», народний депутат України Валерій Давиденко.

За його словами, через закриття ринків та обмеження експорту почалися проблеми у галузі виробництва молока.

«Виробники молока населення і ферми втрачають ринок збуту та вимушені продавати продукцію переробникам за дуже низькими цінами. Але навіть дешеве молоко переробники не приймають, бо за відсутністю експорту їхні ємності перевантажені. Держава має негайно допомогти молочній галузі, інакше буде катастрофа», – переконаний Валерій Давиденко.

Ми звертаємося, зазначив співголова партії, до Аграрного фонду та Держрезерву щодо закупівлі сухого молока та масла.

«Це допоможе зняти надлишки із ринку та дасть можливість селянам зберегти поголів’я. Відповідні фінанси має виділити Уряд, щоб запобігти набагато більшій кризі вже у найближчому майбутньому”, – переконаний Валерій Давиденко.

Співголова партії «Наш край»  наголосив, що ця ситуація надто серйозна та потребує термінового втручання держави.

«Адже селянам, для яких корова – єдине джерело заробітку, доведеться скорочувати поголів’я, що стане катастрофою для українського села. Тому держава має допомогти молочній галузі, щоб не допустити катастрофи», – підсумував Валерій Давиденко.

Як відомо, нещодавно голова Агропродовольчої Ради Іван Слободяник на своїй сторінці у Фейсбуку повідомив, що на ринку молока починається кризова ситуація, спричинена карантином.

Теги: ,