«Відкрийте серця світлим почуттям», — Юрій Кормишкін привітав вірян з Христовим Воскресінням

Голова Миколаївської обласної організації партії «Наш край» Юрій Кормишкін привітав вірян з Христовим Воскресінням. У своєму зверненні він звернув увагу на те, що хоч у цьому році свято видалось не зовсім традиційним, але завдяки цьому всі ще більше почали цінувати своїх рідних та один одного.

«Цього року всі ми, як ніколи, стали цінувати наших рідних. І сьогоднішнє велике свято більшість з нас зустріне, як ніколи, по-домашньому. Тож, нехай кожна сім’я щиро радіє один одному. Нехай до кожної оселі прийде злагода та добробут. Залишіть всі розбіжності в минулому, відкрийте серця світлим почуттям! Тоді і в житті з’явиться більше дива та добра. Нехай Бог береже ваш світлий теплий дім, нехай буде мир і в серці, і в душі. Будьте наділені Божою ласкою, здоров’ям, любов’ю! З Великоднем вас! Христос воскрес на радість людям та природі! Воістину воскрес!», — відзначив Юрій Кормишкін.

Варто відзначити, що фотографії, які розмістив Юрій Кормишкін під привітанням – це Храм Успіння Пресвятої Богородиці в с. Калинівка Єланецького району. Його уже декілька років для земляків будує Юрій Кормишкін з глибокою вдячністю за повагу, розуміння та щирість.

Теги: , , , ,