«Наш край» вітає Людмилу Дромашко з Днем нароження

 

Сьогодні свій День народження святкує Первомайський міський голова Людмила Григорівна Дромашко

Шановна Людмила Григорівна!

Прийміть найкращі привітання з Днем народження від команди «Нашого краю»!

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної діяльності в управлінні містом! Ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо рідного краю!

Робота з людьми — це завжди непросто і завжди відповідально. А стояти на чолі міста – відповідально особливо. Це вимагає високих організаторських здібностей, вміння згуртовувати людей, енергії і самовіддачі. Адже, вирішувати щодня доводиться безліч найрізноманітніших проблем різного масштабу. Це питання розвитку Первомайська, які неможливо вирішити без забезпечення благополуччя кожного його жителя, без вміння його почути, зрозуміти і підтримати.

Бажаємо Вам багатих років міцності душевної та тілесної, добробуту, терпіння, успіхів і благих досягнень в визначеному Вам Богом служінні на благо нашого краю та заради миру і злагоди в нашій прекрасній українській державі.

Тепло і затишок родинної оселі нехай надійно захищає Вас від негараздів, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають непорозуміння.

Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.

Нехай здійсняться всі Ваші задуми, а гарний настрій додає наснаги на професійній ниві.

З повагою,
Миколаївська обласна організація партії «Наш край»