«Ніколи знову», — в Веселинівському районі відзначили День пам’яті та примирення, День Перемоги

З нагоди пам’ятних дат – Дня пам’яті та примирення та 75-ї річниці великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Веселинівському районі голова Веселинівської районної партійної організації «Наш край» С. Свердан разом з головним волонтером району М. Климчуком вшанували пам’ять про загиблих у роки війни. Уже традиційно поклали квіти до памятного знаку у с. Кременівка. В цьому селі народився ветеран Другої світової Петренко І.Г., який зі сльозами на очах ще й досі згадує страшні воєнні роки.

Також учасники заходу поклали квіти до могили  першого голови Ради ветеранів Веселинівського району,  кавалера 3 орденів слави, почесного жителя с. Веселинове Л. Бельцова. Квіти були покладені і на могили загиблих учасників АТО В.Зілінського та А.Скирти та ветерана війни і праці Л.Додонова.

«75 років Перемоги. 75 років з того часу як пролунали останні постріли страшної війни. Вчора та сьогодні і кожного дня ми будемо пам’ятати. Впевнений, що найкращою дякою для наших ветеранів та героїв війни буде збереження миру, як найціннішого скарбу для всієї планети», — відзначив С.Свердан.