«Я хочу, щоб Олександр Федорович до останнього не розслаблявся», — Юрій Кормишкін про балотування на посаду мера Миколаєва

  1. «Я хочу, щоб Олександр Федорович до останнього не розслаблявся», — Юрій Кормишкін про балотування на посаду мераи Миколаєва

Про формування команди на вибори в Миколаївську міську раду та ймовірну кандидатуру на посаду мера обласного центру від «Нашого краю» розповів очільник обласної організації партії «Наш край» Юрій Кормишкін під час спілкування в студії інтернет-видання «Мой город».
«Що стосується формування команди в Миколаївську міську раду – так, ми прийматимо участь у формуванні команд до обласної ради і до міської ради. Я вважаю, що в команді «Нашого краю» повинні бути порядні люди, в першу чергу, які мають бажання щось зробити для міста Миколаєва та Миколаївської області. І це – самий основний критерій», — розповів політик.
Щодо висування своєї кандидатури на посаду очільника Миколаївської міської ради, Юрій Кормишкін відповів.
«З приводу балотування в мери, я впевнений, що політрада Миколаївської міської організації «Нашого краю» прийме рішення і висуне когось кандидатом в мери. Від партії «Наш край» , я впевнений на 100 відсотків, буде кандидатура в мери», — відповів голова «Нашого краю» в області.
При цьому, Юрій Кормишкін пояснив своє ухиляння від прямої відповіді.
«Я хочу, щоб до останнього дня Олександр Федорович не розслаблявся. А працював на благо міста», — розповів Кормишкін.