ВИЙТИ З ЕНЕРГЕТИЧНОЇ КРИЗИ ЗА РАХУНОК УКРАЇНЦІВ

24.05.2020

Як заробити на українцях додаткові 12 мільярдів гривень на рік знає Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг. Для цього потрібно скасувати пільговий тариф та змусити українців платити повну вартість за електрику.

Такі плани оголосив член НКРЕКП Дмитро Коваленко та назвав запропонований шлях виходом з енергетичної кризи. За словами Коваленка, за таким сценарієм постачальники електрики можуть заробити на українцях додатково 12 мільярдів гривень на рік необхідні для подолання кризи неплатежів.

Також він пропонує протягом двох-п’яти років скасувати перехресне субсидування і забезпечити адресну допомогу вразливим категоріям споживачів. Таким чином монополісти отримають ще 38 мільярдів гривень.

У «Нашому краї» зазначають, що держава скорочує потужності атомної енергетики, натомість намагається дати можливість олігархам заробити на українцях.

У партії виступають категорично проти будь-яких підвищень ціни на електроенергію для людей. Сьогодні в Україні ціна на електроенергію для населення не змінювалася з 2017 року і становить 90 копійок за 1 кВт-год при споживанні до 100 кВт-год, а понад цього – 1 гривня 68 копійок за кВт-год.

Теги: