4 КОРИСНІ ЗВИЧКИ, ЯКІ ЗМОЖЕ ПОДАРУВАТИ УКРАЇНЦЯМ КАРАНТИН

24.05.2020

Карантин в Україні триває вже близько двох місяців. Попри суворі обмеження та зміну звичного способу життя він може принести і позитивні звички.

МИТИ І ДЕЗІНФІКУВАТИ РУКИ

Здавалось би, що тут дивного? Ніби ж і до того з дитинства нас вчили мити руки. Та найчастіше ми згадували про це перед їжею, або після контакту з чимось наочно брудним. Далеко не кожен біг мити руки після привітання. Так само не кожен носив у сумці санітайзер.

НАВЧИТИСЬ РОЗВАЖАТИ СЕБЕ

Парадоксально, але карантин витяг на зовні проблему того, що дорослі люди не знають чим себе зайняти у чотирьох стінах, окрім переглядання Фейсбуку. Натомість під час карантину багато хто став шукати в інтернеті можливості для розвитку, або ж спілкуватись зі своїм партнером та дітьми.

РОБИТИ ЩОДЕННУ ЗАРЯДКУ

Якщо раніше час тина людей ходила до спортзалів, зараз вони цього робити не можуть та переходять на домашні вправи. Через сидіння у чотирьох стінах організм просто вимагає руху та хоча б мінімальних фізичних навантажень.

ЗВЕРТАТИСЬ ДО ЛІКАРЯ З ПЕРШИМИ ОЗНАКАМИ ЗАСТУДИ

 Карантин закінчиться, проте, як вважають вірусологи, у менших масштабах вірус продовжить циркулювати в світі ще кілька років. Тому, аби убезпечити себе та рідних, варто буде звертатись до лікаря одразу, коли помічаєш у себе перші симптоми.

Теги: , , , ,