«Наш край» в Баштанському районі долучився до нагородження дітей- учасників конкурсу

01.06.2020

Напередодні Дня захисту дітей в Баштанській ОТГ було проведено конкурс малюнків «Краєзнавчий музей очима дітей». В трьох вікових категоріях взяли участь 17 учасників. Нагородження переможців відбулося сьогодні, у День захисту дітей, у районному Баштанському краєзнавчому музеї. Подарунки від районної організації партії «Наш край» отримали всі 17 учасників.

«Кожна дитина в свій малюнок наповнила любовю до рідного краю. – нашої Баштанщини. Для того, щоб його намалювати, потрібно було і з музеєм ознайомитись, і історію вивчити. Тому буде несправедливо відзначити лише художні здібності учасників і нагородити тільки тих, чиї роботи перемогли. Тому ми вирішили відзначити кожного, хто не залишився байдужим і відгукнувся на участь в конкурсі. Дякуємо вам, діти. І хочеться побажати вам щасливого дитинства і нових досягнень у творчості», — привітав учасників голова районної організації партії «Наш край» Петро Жигалкін.

Нагадаємо, «Наш край» назвав ключові сфери для забезпечення майбутнього українських дітей: модернізація освіти, медицини та відносин громадянин-держава.

 

 

 

Теги: ,