«Ми повинні бачити, кому потрібна допомога. Навіть, якщо про неї не просять», — Віталій Крикливенко

05.06.2020

Голова Новоодеської районної організації партії «Наш край» Віталій Крикливенко взяв під опіку малозабезпечену сім’ю з малолітніми дітьми, яка опинилася в скрутному становищі через відсутність постійного джерела прибутку.

Молода сім’я Юсупових опинилась в скрутному становищі через обставини, які спричинені карантином під час пандемії. В умовах, коли багато хто залишився без постійного заробітку, послугами молодого художника-аматора Едуарда Юсупова мало хто користується – кількість замовлень впала і дохід сім’ї також. Про становище родини Віталій Крикливенко дізнався випадково від сусідів і відвідав сім’ю, доставивши продуктовий набір.

«Для того, щоб отримати допомогу таким сім’ям від державних установ, потрібно пройти сім кіл бюрократії. А діти хочуть їсти зараз. Ми на місцях повинні бачити, кому потрібна допомога. Навіть, якщо про неї не просять», — розповів голова РПО «Наш край» Віталій Крикливенко.

Віталій Крикливенко, як депутат районної ради, взяв під особисту опіку молоду сім’ю. Також під час відвідування родини відбулася спонтанна зустріч депутата з місцевими жителями, які розповіли про нагальні проблеми і попросили допомогу у їх вирішенні.

 

 

 

 

Теги: , ,