Кормишкін запропонував повернути повноваження з планування бюджету області бюджетній комісії

12.06.2020

Депутат Миколаївської обласної ради, голова фракції партії «Наш край» Юрій Кормишкін запропонував проголосувати за скасування поправок до рішення від 26 грудня 2019 року, згідно яким повноваження із планування бюджету області повернуться до постійної комісії з питань бюджету. Про це він заявив в ході сесії у п’ятницю, 12 червня.

Так, в прийнятому рішенні на сесії 26 грудня йдеться про те, щоб надати повноваження «використання, у тому числі, перерозподіл бюджетних призначень коштів субвенцій з державного, місцевих, обласного бюджету між місцевими бюджетами області, головним розпорядником коштів обласного бюджету та зміни до розпису обласного бюджету,…, здійснюється за умови розгляду всіма постійними комісіями обласної ради та схвалення більшості з них».

Натомість, Кормишкін запропонував віддати повноваження з погодження постійній комісії облради з питань регіонального розвитку бюджету, фінансів та інвестицій.

«Ми з вами всі пам’ятаємо, як 26 грудня ми провели це рішення, надали повноваження більшості комісій по плануванню бюджету. На сьогоднішній день ми змінили голову бюджетної комісії. Зараз комісія злагоджено працює. Ми побачили, що ОДА за 6 місяців не може нічого зробити ні з нашим бюджетом, ні дати можливість депутатам працювати. За ці місяці немає ні перевиконання, ні програм. Потрібно дати повноваження нашій бюджетній комісії, і все ж таки розпочати роботу. Я пропоную поправки до рішення від 26 грудня 2019 року скасувати», – наголосив він.

Теги: , , ,