Кормишкін розкритикував ОДА за завищену вартість проєктів ремонту онкодиспансеру та шахового клубу – депутати прорахували дешевше

За місяць частина депутатського корпусу Миколаївської обласної ради здійснила перевірку та власний перерахунок проєктів бюджету на реконструкцію деяких із обласних об’єктів, які раніше були надані обласною держадміністрацією. Про це в ході сесії повідомив депутат облради, голова фракції «Наш край» Юрій Кормишкін.

За його словами, завдяки цій перевірці, депутати змогли акумулювати близько 20 млн грн, зробивши перевірку кошторису лише двох об’єктів.

«Я би хотів побажати очільнику Миколаївської ОДА та його заступникам попрацювати плідно над тим бюджетом, який ви нам надали 26 грудня, коли ми його прийняли. Для прикладу, чому було питання неприйняття бюджету на ремонт по нашій інфекційній лікарні на 39 млн грн? Ми казали, що ціни в цьому проєкті завищені. Протягом місяця Тахір Садрідінов разом з колегами від нашої фракції, з Вікторією Вікторівною провели кропітку роботу разом з підрядниками. Перевірили проєкт і, шановні колеги, ставлю вас до відома, з 39 млн грн, як нам пропонувала Миколаївська ОДА на ремонт онкодиспансера, змінивши частину проєкту, не змінивши його частини ні з утеплення, ні з благоустрою, зробили 29 млн грн. Вам депутатський корпус за місяць знайшов 10 млн грн. Другий об’єкт – шаховий клуб. У вас була пропозиція на 14 млн грн, а депутати зробили зміни до проєкту, згідно якого потрібно лише 6,5 млн грн. Ви завищили кошторис у два рази. Тут потрібно працювати ОДА: з проєктами, з підрядниками», — заявив Кормишкін.

Теги: , ,